Pandemi döneminde en çok izlenen 5 video içeriği

Pandemi döneminde en çok izlenen 5 video içeriği

blank

“2020… Ne yıl ama!” dediğinizi duyar gibiyiz. Dünya’nın her yerinde yaşanan ve herkes tarafından adı hafızalara kazınan Kovid-19 salgınının insanları yeni bir gerçekle tanıştırması ile başlıyor tüm hikaye. Ama sadece bununla da sınırlı kalmıyor 2020, bir çok felakete de tanıklık yapıyor. Youtube video ajansları ile çalışan firmalar doğru içerikleri yayınlayarak müşterilerinin akıllarında yer edinirken pandemi sürecinde internet kullanımımız ve markalara bakış açılarımız da değişti. Peki video ajansı ile çalışan markalar nasıl projeler hazırladı? Markalar tarafından geliştirilen ve en çok izlenen video içerikler hangisiydi? Hep birlikte bir göz atalım…

Pandemi sürecinde geleneksel pazarlama metodlarının daha kısıtlı kalması sebebiyle geleneksel pazarlama stratejileri pek çok alanda yerini dijital pazarlamaya bıraktı. Dijital pazarlama planı olmayan markalar pazarda geri planda kalmaya başladı.

Hiç şüphesiz dijital pazarlamanın en güçlü yönü görsel içerikler oldu. Görsel tasarımların, video içeriklerinin en çok izlendiği bu dönemde markalar, video içerik ajansları ile çalışarak Youtube, TikTok, Instagram gibi görsel mecralarda kullanılacak içeriklerin çıkarılması konusunda yaratıcılıklarını gözler önüne serdi.

Elbette tüm içerikler eşit derece sevilip izlenmedi. Doğru prodüksiyon ve iyi içerikle hazırlanmış her türlü kampanya hedef kitleye kolayca ulaşarak marka bilinirliğini ve satış oranlarını artırmaya olanak sağlamaktadır. Peki bu dönemde sosyal medyada markalar tarafından paylaşılan en güçlü içerikler hangisiydi? Biz de YouTube Ads Leaderboard tarafından yayınlanan 2020’nin en iyi 5 reklamını sizler için aşağıda listeledik.

Siz de kendi içeriklerinizi oluşturarak online dünyanın en çok izlenenlerden biri olmak için hemen Videofabric ekibi ile iletişime geçerek size özel video içerikleri oluşturmak ve doğru hedef kitleye iletmek konusunda destek alabilirsiniz. hello@videofabric.net

1. Aptamil Çocuk Devam Sütleri – Aptamil’le Bağışıklığı Desteklensin, Ritminiz Devam Etsin

2. Akbank – Güzel Günler Çok Yakında Geri Gelecek

3.Hepsiburada – Efsaneler Kulübü ile Efsane Başlasın! | Hepsiburada Efsaneler Kulübü

4.Türk Telekom – Türk Telekom “Sen İste” | #Senİste #DeğerliHissettirir

5.Arçelik – Önce Büyükler

Related Posts
Video Fabric Fırsatlardan haberdar olmak ve yeni yazıları takip etmek için bildirimlerini aç :)
Dismiss
Allow Notifications